Menu

Nieuws

IDEA lanceert PitchHiker

18-07-2018

Tijdens de derde editie van The Experience Conference vorige week, lanceerde IDEA de PitchHiker. Wij prediken dat onze leden, toonaangevende live communicatie bureaus, onverschrokken te werk gaan en geen uitdaging schuwen. Dat zij creatief oplossend denken en in staat zijn om iedere doelstelling te vertalen naar een effectief en merk-waardig concept. Put your money where your mouth is. We geloven in de magie en impact van face-to-face ontmoetingen. Daarom bieden we opdrachtgevend Nederland een unieke kans om onze filosofie te ervaren en op waarheid te toetsen. Opdrachtgevers ontmoeten een creatief en strateeg van een van onze leden. Zij maken in een 1,5 uur durende rit van elke live communicatie uitdaging een oplossing. De PitchHiker rijdt in de week van maandag 27 t/m vrijdag 31 augustus 2018 door heel Nederland.

Download hier het persbericht. 

Nieuws

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: archief

Filename: sysplugins/smarty_internal_data.php

Line Number: 287

Top